Przejdź do

Zwrot do
30 dni!

Kupuj bez zmartwień, zawsze możesz zwrócić!

Gwarancja Door to Door!

Najwyższa jakoś gwarancji, dająca spokój i radość z jazdy!

Dostawa
gratis

Szybka i darmowa dostawa, wprost do twoich drzwi!

Raty i leasing

Raty
i Leasing

Wygodne formy kredytowania dla firm i osób prywatnych!

TAK OCENIACIE
NASZE ROWERY!

Facebook

Facebook

Wszystkich opinii:
152
Średnia ocen:
4.98 / 5
Google

Google

Wszystkich opinii:
27
Średnia ocen:
5 / 5
Allegro

Allegro

Wszystkich opinii:
2271
Średnia ocen:
5 / 5
Opineo

Opineo

Wszystkich opinii:
144
Średnia ocen:
5 / 5

POZNAJ ELEKTRYKI
PRZECZYTAJ PORADNIK

 • CZY OTWORY W KASKU SĄ POTRZEBNE I DO CZEGO SŁUŻĄ ?

  Otwory wentylacyjne minimalizują powstawanie oporów powietrza, dzięki czemu kask nie przeszkadza w szybkiej jeździe. Ponadto wentylacja z licznymi otworami zapewnia komfort noszenia – skóra głowy może oddychać, a pot wytwarzany podczas wysiłku znajduje naturalne ujście. Dzięki otworom kask jest także lżejszy.

 • CZY MUSZĘ UŻYWAĆ KASKU ROWEROWEGO ?

  Chociaż przepisy polskiego prawa nie nakazują jazdy w kasku, to jednak statystyki kolizji z udziałem rowerzysty z uwzględnieniem obrażeń mówią jednoznacznie – w przypadku wypadku kask może uratować nasze zdrowie i życie!  Zdecydowanie warto dla swojego bezpieczeństwa jeździć zawsze w kasku. Należy też pamiętać, aby po każdym silnym uderzeniu kask wymienić na nowy.

 • KASK W TECHNOLOGI IN-MOLD CZYLI JAKI ?

  Dobry kask musi być lekki i zarazem jak najtwardszy – technologia in-mold powstała w odpowiedzi na te wymagania. Mold z języka angielskiego znaczy „kształt/odlew” – ponieważ proces moldingu polega na tym, że do bardzo trwałej, odpornej na wstrząsy skorupy wstrzykiwana jest samoformująca się pianka EPS (wysokiej jakości polistyren) wypełniająca szczelnie całą konstrukcję. Dzięki technologii moldingu kask jest wysoce odporną bryłą, znacznie bardziej niż kask klejony tradycyjnie.

 • CZY MOGĘ REGULOWAĆ ROZMIAR MOJEGO KASKU ?

  Oczywiście nasze kaski posiadają szeroki zakres regulacji, zarówno poziomej, jak i pionowej. Natomiast ważne jest, by przy zakupie taki dobrać kask, którego zakres regulacji mieści wartość naszego obwodu głowy – nie można przecież zmienić rozmiaru samego kasku – utwardzonej bryły poliuretanowej.

 • KIEDY MUSZĘ ZAKŁADAĆ KASK ?

  Kask zaleca się zakładać zawsze podczas jazdy na rowerze tradycyjnym, rowerze elektrycznym, hulajnodze elektrycznej, a także rowerku biegowym, deskorolce, rolkach i wrotkach. Zalecane jest także zakładanie go dziecku przewożonym we foteliku rowerowym lub przyczepce rowerowej.

 • JAKI ROZMIAR KASKU MAM WYBRAĆ ?

  Rozmiary kasków rowerowych podawane są w centymetrach. Podany wynik odpowiada obwodowi głowy mierzonemu w poziomie, około jednego centymetra ponad linią brwi. Aby kask był dobrze dobrany, od wyznaczonej obwodem liczby bezpiecznie jest odjąć pół centymetra i tę liczbę przyjąć jako minimalną wartość w rozmiarze kasku.

 • JAK MOGĘ ZABEZPIECZYĆ ROWER PRZED KRADZIEŻĄ ?

  Należy zabezpieczać rower zawsze, gdy zostawiasz rower bez żadnego nadzoru. Bardzo ważne jest zarówno w jakim miejscu, jak i czym przypniemy rower. Obiekt służący do przypięcia ramy rowerowej musi być solidny i trwały – stojak rowerowy, drzewo, latarnia czy też wysoki słup są idealne do tego celu. Rower należy przypiąć zapięciem rowerowym.

 • JAKIE SĄ RODZAJE ZAPIĘĆ ROWEROWYCH ?

  Na rynku dostępne są zapięcia rowerowe typu U-lock, zapięcia składane oraz łańcuchy. U-lock to najmocniejsze, najczęściej polecane i bardzo dobre zabezpieczenie rowerowe. Składa się z pałąka z hartowanej stali oraz zamka i kształtem przypomina literę U. Z uwagi na rozmiar i wagę zapięcia najlepszym i najprostszym sposobem jego przewożenia jest zamocowanie na rowerze, na ramę roweru. Zapięcie składane to ergonomiczna i równie skuteczna odmiana zapięcia typu U-lock. Dłuższe wersje składaków pozwolą na przymocowanie roweru do obiektów trudno dostępnych, do których nie dalibyśmy rady przypiąć U-locka.

  Zapięcia łańcuchowe to kute ogniwa połączone w łańcuch, bardzo łatwe w transporcie i szybkie w użyciu zabezpieczenie. Łańcuchy są zdecydowanie bardziej skuteczne niż linki, a nie zajmują wiele miejsca w plecaku czy torbie w porównaniu do U-locków i zapięć składanych.

 • ŁĄŃCUCH ROWEROWY GERDA - CZYM SIĘ WYRÓŻNIA ?

  Dobre zapięcie rowerowe daje wysoki stopień ochrony antykradzieżowej oraz jest proste w użyciu – takie, które można założyć i zdjąć. Łańcuchy Gerda to zabezpieczenia najwyższej klasy z półki cenowej znacznie niższej niż marek zagranicznych o porównywalnym potencjalne antykradzieżowym. Znana wszystkim w Polsce Gerda to najpopularniejszy producent polskich zamków, drzwi i bram. Blisko stuletnie doświadczenie w produkcji zamków i kłódek oraz stosowanie polityki wieloetapowego testowania wyrobów zaowocowało gamą wysoce solidnych zapięć rowerowych. Łańcuchy Gerdy cechuje także wyjątkowa estetyka wykonania.

 • GDZIE MOGĘ KUPIĆ ZAPIĘCIA ROWEROWE GERDA ?

  Oryginalne zapięcia rowerowe Gerdy można zakupić w naszym sklepie internetowym klikając w poniższy link https://muvike.pl/akcesoria-rowerowe/

Masz pytanie, na które oczekujesz rzetelnej odpowiedzi ? Napisz do nas maila, a na pewno odpowiemy na nurtujące Cię pytania!