Przejdź do
r26_2

Jak kupić rower elektryczny na raty?

Sezon rowerowy rozpoczął się na dobre. Na ulicach, leśnych ścieżkach i polnych drogach wciąż możemy oglądać cieszących się ciepłymi dniami rowerzystów. Niektórzy rowerem mkną do pracy, inni stawiają na weekendowe wycieczki. Jeśli nie zdążyłeś z kupnem roweru przed sezonem – mamy dobre wieści. Dziś rower elektryczny możesz kupić na raty, i to na raty 0 procent!

Z całą pewnością największą popularnością cieszą się w tym sezonie rowery elektryczne, która pozwalają nam w krótkim czasie dostać się w wybrane miejsce, nie przypłacając podróży zadyszką. Pomagają tam też pokonywać wielokilometrowe trasy, które bez elektrycznego wspomagania byłyby dla wielu z nas niemożliwe.

I ostatnie, a być może najważniejsze – są najbezpieczniejszym i całkowicie spersonalizowanym środkiem komunikacji. Kiedy zacząć jeździć rowerem elektrycznym? Najlepiej od teraz! Nie każdy z nas ma jednak na koncie do dyspozycji środki „na już”. Co zrobić, by nie odkładać jazdy rowerem do kolejnego sezonu? Oczywiście wziąć raty 0 procent.

Rower elektryczny na raty

Rowery elektryczne są droższe od zwykłych rowerów, jednak służą nam na długie lata i mają zalety, których nie oferuje żaden zwykły jednoślad. Jeśli cenimy sobie aktywny wypoczynek bez nadmiernego obciążania organizmu, bądź też szybkie i bezpieczne dojazdy do pracy, z całą pewnością powinniśmy postawić na miejskie rowery elektryczne. Jeśli nie dysponujemy kwotą, za którą kupimy profesjonalny rower, nie musimy już odkładać jego zakupu.

Muvike postanowił zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązanie i w swojej ofercie ma obecnie zakup rowerów na raty. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy cieszyć się przyjemnością jazdy już teraz, a płacić za nią stopniowo nie ponosząc dodatkowych kosztów – Możesz również taki rower elektryczny kupić na firmę.

By umożliwić fanom dwóch kółek zakup wymarzonego roweru nawet przy braku wystarczających środków, Muvike zdecydował się na współpracę z bankiem Credit Agricole. Teraz możemy wziąć rower na raty bez wychodzenia z domu – wszystkie formalności załatwimy przez internet. Dzięki szybkiej decyzji kredytowej i korzystnym warunkom spłaty możemy już jutro cieszyć się z zakupu wymarzonego sprzętu.

Rower elektryczny na raty 0

To nie koniec dobrych wiadomości. Obecnie Muvike i Credit Agricole mają w swojej ofercie raty 0 procent, czyli możliwie najkorzystniejszą umowę kredytową. Możemy więc rozłożyć zakup wymarzonego roweru najwyższej jakości na dogodną ilość nieoprocentowanych rat. Przykładowo zakup roweru i akcesoriów na łączną kwotę 5000 zł możemy rozłożyć na 10 lekkich do spłaty rat po 500 zł.

Jak wygląda procedura?

Wybieramy wymarzony rower czy to model bardziej miejski czy fatbike elektryczny i umieszczamy produkt w koszyku. Następnie przy wyborze sposobu zapłaty wybieramy formę płatności Credit Agricole Raty.

Kolejny krok to wypełnienie wniosku kredytowego na stronie banku (nastąpi przekierowanie ze sklepu Muvike). Uzupełniamy swoje dane, zapoznajemy się z warunkami kredytu i przesyłamy wniosek na banku. Po kilku minutach otrzymamy decyzję kredytową.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji musimy zweryfikować swoją tożsamość. Żeby to zrobić wystarczy, że prześlemy kwotę 1 zł na wskazany rachunek Banku i załączymy zdjęcia dowodu osobistego. Pozostaje jedynie zaakceptować regulamin, podpisać umowę kredytową i Kartę Klienta hasłem, które otrzymamy SMS-em.

Podpisaną przez Bank umowę kredytową otrzymamy na swoją skrzynkę e-mail, gdy tylko bank zweryfikuje dane. Po podpisaniu umowy kredytowej sklep Muvike niezwłocznie spakuje i wyśle do nas nasz wymarzony rower. Warto zaznaczyć, że w Muvike dostaniemy aż 24 miesiące solidnej gwarancji i 14 dni na zwrot zakupionych rowerów. Dodatkowo Muvike daje nam 36 miesięcy gwarancji na wszystkie ramy rowerowe.

Jeśli więc zastanawiałeś się nad kupnem roweru elektrycznego, ale musiałeś odłożyć zakup ze względów finansowych, dzięki nowej ofercie Muvike nie musisz już odkładać na swoje marzenia. Dzięki ratom 0 procent możemy życzyć Ci szerokiej drogi już dziś.

Masz pytania, mamy odpowiedzi …

    * Wymagane
    Sprawdź Politykę prywatności MUVIKE