Przejdź do

30 dni na zwrot

Jeśli z jakichkolwiek podowów zdecydujesz się zwrócić rower – masz na to 30 dni. Rower odsyłasz wtedy na swój koszt do naszej siedziby lub dostarczasz osobiście do naszego serwisu wraz z formularzem zwrotu (odstąpienia od umowy).

Gotowy formularz znajdziesz poniżej, wystarczy go pobrać, wydrukować, wypełnić i czytelnie podpisać. Pieniądze zwrócimy na numer konta bankowego wskazany przez Ciebie we formularzu zwrotu.

Pamiętaj! Zwrotom podlegają produkty nieużywane bądź takie, które nie noszą znamion użytkowania, czyli nadające się do ponownej odsprzedaży.

Dostawa gratis

Dostawa Gratis

W Muvike lubimy proste rozwiązania.

Kupując dowolny rower w naszym sklepie nie ponosisz żadnych dodatkowch kosztów!

Przy wyborze płatności z góry dostawa bezpieczną przesyłką kurierską DPD na terenie całej Polski jest zupełnie darmowa.

Rower zaraz po zakupie zostaje sprawdzony, zabezpieczony i w pancernym kartonie wysyłany już kolejnego dnia. Orzymasz link do śledzenia przesyłki, a w dniu dostawy powiadomienie smsem o planowanym doręczeniu przesyłki wraz z numerem telefonu do kuriera.

Ubezpieczenie roweru

Kupuj wygodnie,
wybierz raty banku Credit Agricole

Credit Agricole Raty

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt, który Cię interesuje. Gdy wartość koszyka przekroczy 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego,
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.

Smart4you Łukasz Jahns oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Zakupy w leasingu
na dowolny rower

leaselink

Niezależnie od tego, jakiego zakupu potrzebujesz do swojej firmy, sfinansujemy go leasingiem operacyjnym, pożyczką leasingową lub odroczoną płatnością. Specjalizujemy się w finansowaniu Twoich zakupów dokonywanych zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Finansujemy dowolne przedmioty o wartości 1 000 – 50 000 zł netto z wyłączeniem pojazdów.

O dowolnej porze i w dowolnym dla Ciebie miejscu załatwisz leasing całkowicie ONLINE w kilka minut, bez żadnych wniosków i dokumentów. Gdy wybierzesz pożyczkę leasingową od razu zapłacimy za Twoje zakupy, zaś w przypadku leasingu operacyjnego, wyślemy Ci umowę do podpisu kurierem. Płatność zrealizujemy w kilka chwil po złożeniu przez Ciebie podpisu na dokumencie umowy.