Muvike ?

MUVIKE – PRZYSZŁOŚĆ RODZI SIĘ TERAZ

Domeną XXI wieku jest ruch.

Szybko, mobilnie, wygodnie, poruszanie się po mieście zyskało zupełnie nowe standardy.

Czy wiesz, że stanie w korku trawa średnio o połowę dłużej niż dojechanie na miejsce alternatywnymi środkami transportu? Nie mówiąc już kosztach, jakie niesie za sobą utrzymania samochodu.

Na ratunek przybywa rower elektryczny! Zyskująca coraz większe zainteresowanie współczesna alternatywa szybkiego poruszania się po mieście nie tylko gwarantuje większą mobilność i tak ważny w dobie siedzącego trybu pracy ruch, ale jest również tak ważnym współcześnie krokiem w lepszą, ekologiczną przyszłość.

Marka Muvike to jedna z najwydajniejszych i najekonomiczniejszych opcji dostępnych na rynku. Choć zwrot “Najniższa cena, przy zachowaniu najlepszej jakości”, może wywoływać uśmiech, zyskuje na znaczeniu, kiedy w parze z nim idą również konkretne dane techniczne i statystyki.

W czym tkwi nasz fenomen?

Każdy wyprodukowany rower jest dla nas równie ważny i wykonany z dbałością o najmniejsze detale. To nie kolejny produkt masowy. Nasze projekty zmieniają się wraz z rosnącymi oczekiwaniami klientów, a także rozwojem technologii. Rowery elektryczne produkowane są w ograniczonym nakładzie i wyposażeniu na dany rok sprzedażowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wprowadzać nowe rozwiązania oraz możliwości, dążąc do najlepszych rozwiązań.

Dostawcami części do naszych rowerów elektrycznych są światowi producenci, liderzy w branży.

Serce stanowią silniki BAFANG, uzupełnione bateriami Samsung’a gwarantując duży zasięg nawet do 75km. Osprzęt zapewnia marka Shimano, hamulce firma Tektro, a amortyzatory Suntour.

Bez względu na wiek oraz sprawność fizyczną jesteś w stanie cieszyć się szybkim transportem i zdrową alternatywą spędzania czasu z całą rodziną.

MUVIKE to połączenie słów MOVE – RUSZAĆ oraz BIKE – ROWER, a zatem move your bike!

NIGDY WIĘCEJ NUDNYCH WYCIECZEK – NO MORE BORING HIKE.

0
Zadowolonych Klientów
0
Lata Gwarancji
0
Projektów w Toku
0
Linia Produktów