Przejdź do

Wyznaczamy
nowe standardy

Mobilność w XXI wieku po mieście zyskała zupełnie nowe standardy. Ma być zdrowo, tanio i bez ograniczeń. Głęboko wierzymy, że rowery elektryczne to świetny sposób na rozpowszechnianie outdoorowego stylu życia.

Zakup roweru elektrycznego zmienia całkowicie życie, bo zmienia codzienność. Proekologiczni, odważni i aktywni suniemy na elektrycznych jednośladach jak jeżdżący symbol zmian na lepsze.

Rower elektryczny staje się ikoną nowoczesności i bezpiecznej przyszłości.

MUVIKE
w liczbach

1470

Zadowolonych Klientów

3

Lata Gwarancji

12

Projektów w Toku

10

Linia Produktów

O przyszłości
myślimy
nieustannie

Misja upowszechniania zdrowego stylu życia wtedy się uda, gdy każdy znajdzie sprzęt idealny dla siebie, sprzęt, który po prostu pokocha. Tak uważamy.

Aby każdy, kto już nie chce stać w korkach, wdychać spalin i płacić kroci za paliwo mógł sobie kupić wolność w nowoczesnym wydaniu. Aby nie stawały już na drodze ani problemy zdrowotne czy kondycyjne, czy też lenistwo – bez względu na wiek oraz sprawność fizyczną – każdy może cieszyć się szybkim transportem i zdrową alternatywą spędzania czasu z całą rodziną. Na rowerze elektrycznym każdy jest sobie równy i nikt nikogo nie musi gonić.

Zmieniając swoje życie na lepsze przy okazji wspierasz budowę fundamentu ekologicznego świata. Wspólnie wyznaczajmy standardy i sięgnijmy po lepszą przyszłość, bo przyszłość rodzi się teraz.

Przewaga
dzięki jakości

Nasze rowery elektryczne to doskonała jakość dla wymagających. Przy projektowaniu naszych rowerów nie uznajemy kompromisów. Wszystkie zastosowane podzespoły są najwyższej jakości ponieważ dostawcami osprzętu naszych rowerów są czołowi producenci którzy są liderami w branży w Europie i na Świecie.

Napisali o nas 

bike-world

smartride

codziennypoznan

epoznan