Przejdź do
serwis-rowerow1

Serwis rowerów elektrycznych Muvike

Jaki jest bezpieczny rower? Przede wszystkim sprawny. Wiele cyklistów nie dba należycie o swoje jednoślady, nie czyści ich regularnie, a przecież rower elektryczny to pojazd eksploatowany często tak intensywnie jak samochód! Do niszczenia napędu i nieosłoniętego osprzętu przyczynia się błoto czy sól drogowa. Jeśli rower odstawiłeś w kąt miesiące temu bez ładowania baterii, czyszczenia czy konserwacji, warto wykonać przegląd posezonowy, a po zimie szybki przegląd przedsezonowy, który przy regularnej kontroli stanu podzespołów rowerów jest niedrogą formalnością.

Wystarczy doładowanie baterii, naoliwienie łańcucha i dopompowanie kół. Diagnostyka i koszty konserwacji są niewielkie, a dzięki regularnemu serwisowaniu rowerów z napędem elektrycznym unikniemy wysokich kosztów naprawy wynikającej z konieczności wymiany zniszczonych komponentów czy zakupu części zamiennych. Cennik naprawy nie należy do najprzyjemniejszych lektur, prawda?

Przeglądy rowerów elektrycznych Muvike

Dlatego jesteśmy zwolennikami przeglądu rowerowego 1-2 razy w roku. Możesz go wykonać u nas lub w najbliższym serwisie rowerowym w dowolnie wybranym mieście. Przegląd sezonowy rowerów elektrycznych jest odpłatny. Wszystkie rowery elektryczne Muvike posiadają dwuletnią gwarancję producenta, aż 3 lata gwarancji na ramę rowerową oraz standardowo roczną na elektronikę (baterii, silnika elektrycznego, części grup osprzętu).

Jak sam widzisz, gwarancja mówi sama za siebie. Pamiętaj jednak, że poważne usterki wynikające z zaniedbania, w tym niewykonania przeglądu roweru, mogą zostać nieobjęte bezpłatną naprawą w ramach gwarancji. Chcesz dbać o swój e-bike, swoje bezpieczeństwo i… kieszeń? Po prostu go serwisuj oraz w sezonie zimowym lub podczas dłuższej przerwy w użytkowaniu koniecznie raz w miesiącu sprawdzaj poziom naładowania baterii. Jeśli spada, doładuj ją na full.

Serwis centralny rowerów elektrycznych Muvike w Śremie

Przede wszystkim serwisujemy tylko i wyłącznie rowery zakupione u nas. W naszym serwisie prowadzimy następujące usługi:

  1. naprawa rowerów elektrycznych marki Muvike
  2. bezpłatna diagnostyka rowerów elektrycznych Muvike
  3. serwis rowerów elektrycznych marki Muvike:
    • posezonowy
    • przedsezonowy

Diagnoza usterki jest bezpłatna.

Rower możesz przywieźć osobiście lub wysłać na adres:

Serwis MUVIKE – Rowery Elektryczne ul. Kościuszki 5, 63-100 Śrem, Wielkopolska.

W przypadku chęci skorzystania z drogi wysyłkowej warunkiem jest posiadanie oryginalnego opakowania (dotyczy zakupu przez internet), w celu zagwarantowania bezpiecznego transportu rowerów elektrycznych nasz karton wyposażony jest w pancerne ściany. Po zgłoszeniu usterki i spakowaniu roweru wyślemy do Ciebie kuriera. Jeśli pakowanie i wysyłka Twojego roweru nie napawają Cię optymizmem, udaj się do najbliższego serwisu rowerowego.

Serwis gwarancyjny w Twoich lokalnych punktach serwisowych

W tym przypadku po prostu wskazujesz nam serwis rowerowy w okolicy miejsca Twojego zamieszkania. Kontaktujemy się z nim, a Ty jedynie dostarczasz tam rower i odbierasz już naprawiony, nie martwiąc się o wysyłanie, pakowanie, cennik czy cokolwiek innego.

Pamiętaj, zawsze najpierw skontaktuj się z nami! Wiele usterek wyglądających na poważne, można usunąć zdalnie i szybko. Zaufaj specjalistom i cokolwiek się dzieje, po prostu skontaktuj się z nami Serwis rowerów elektrycznych Muvike numer telefonu 604 109 502.